РАЗОМ ДО НАТО: Що треба знати про шлях України до Альянсу – основні досягнення, переваги та завдання
З початку 90-х років, майже відразу після проголошення Незалежності, Україна успішно співпрацює з Організацією Північноатлантичного договору – протягом цього часу наша держава зробила багато успішних кроків щодо наближення до Альянсу, переведення армії на натовські стандарти та неодноразово доводила, що є надійним партнером НАТО у вирішенні питань міжнародної та регіональної безпеки.
За роки плідного співробітництва, спільного виконання миротворчих і гуманітарних місій, участі у військових навчаннях та операціях, Україна не раз чула від Альянсу, що «для неї двері НАТО завжди відчинені». Політичне і військове керівництво НАТО і сьогодні стверджують, що Україна обов’язково стане членом Альянсу.
Але поки наша держава проходить шлях реформ, які є обов’язковою «перепусткою» для отримання Плану дій щодо членства в НАТО. І їх успішне виконання буде свідченням готовності України стати повноправним союзником для інших членів Альянсу.
З лютого 2019 року Конституцією України визначений стратегічний курсу на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору, і підтримка цього курсу в українському суспільстві нині сягає понад 50%. І ця цифра може стати значно вищою, якщо суспільство буде більш поінформованим про переваги НАТО та плюси, які отримає наша держава, ставши членом поважного безпекового Союзу.
Тож журнал «Ukraine to NATO» разом з партнерами – Центром інформації і документації НАТО в Україні, Центром воєнної політики та політики безпеки та журналом «Оборонний вісник» у новому спільному проекті – «Шлях України до Альянсу – основні досягнення, переваги та завдання» пропонує більш детально ознайомитися, як зараз розвиваються відносини України з Альянсом та що робиться у державі, щоб наблизитися до членства в НАТО.
Головні питання щодо необхідності вступу України до НАТО та ті завдання, які треба виконати для досягнення критеріїв членства а Альянсі (Видео)
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: ефективний демократичний цивільний контроль є «квитком» до НАТО
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: підготовка фахівців за натовськими стандартами
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: реформа армії за стандартами НАТО
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: керівництво силами оборони
Читати далі…
Україна-НАТО: ефективна взаємодія на армійському рівні
Читати далі…
За стандартами НАТО: планування на основі спроможностей
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: бойова техніка для сил оборони
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: Сили спецоперацій розбудовуються за натовськими стандартами
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: система воєнної розвідки функціонує відповідно до принципів і стандартів НАТО
Читати далі…
ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: національні інтереси та економічні зони України на морі захищено
Читати далі…