Thursday Jul 18, 2024

ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: швидкий та якісний поліцейський сервіс

ШЛЯХ УКРАЇНИ ДО АЛЬЯНСУ: швидкий та якісний поліцейський сервіс

Однім з критеріїв членства України в НАТО є забезпечення громадської безпеки, яка складається з безпеки людини та безпеки держави. І кожен українець, окрім безпечного середовища, у якому забезпечені права людини, також повинен бути забезпечений  швидким та якісним поліцейським сервісом.

З цією метою МВС України розроблено проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України. Ця Стратегія є великим програмним документом, який дасть можливість системно, крок за кроком, збудувати потужний та злагоджений механізм, що відповідає викликам сьогодення.

Також однією з цілей Річної національної програми Україна-НАТО є досягнення того, що населення країни довіряє власну безпеку Національній поліції.

Як зазначають у міністерстві внутрішніх справ, постійно проводиться робота щодо підвищення довіри до Національної поліції України (НПУ), особливо в контексті виконання умов щодо досягнення членства в НАТО та ЄС.

В першу чергу ця робота спрямована на такі головні цілі як:

НПУ функціонально та структурно спроможна забезпечити безпеку населення України;

система розкриття та розслідування кримінальних правопорушень забезпечує захист особи, суспільства і держави;

система інформаційно-аналітичного забезпечення дає змогу НПУ у повному обсязі виконувати функції з надання якісного сервісу громадянам;

НПУ забезпечує публічну безпеку і порядок у взаємодії із громадськістю.

 

 

Back to Top